autolaweta /LawetaPomoc

Pomoc drogowa

POWRÓT

Skuteczna pomoc drogowa przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Masz problem z odpaleniem samochodu albo zabrakło Ci paliwa? Potrzebujesz pomocy na drodze? Zadzwoń do nas! 

Błyskawicznie przewieziemy Twój samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Bezpiecznie holujemy i transportujemy na lawetach samochody sprawne i uszkodzone oraz maszyny budowlane. Każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na 100 tysięcy euro.

Za usługę możesz zapłacić kartą już na miejscu zdarzenia!!!

Zapewniamy także bezpłatne holowanie i bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy. Działamy szybko i sprawnie. Zebraliśmy 100% pozytywnych opinii w Google.

Współpracujemy z warsztatami samochodowymi na terenie województwa śląskiego. Oferujemy miejsce dla samochodu na naszym strzeżonym parkingu. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Działamy na terenie całej Polski oraz Europy.

Dlaczego warto do nas zadzwonić?

Laweta Pomoc – autolawety i skuteczna pomoc drogowa Katowice, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jaworzno, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Zabrze, Siewierz

Nie ryzykuj, oszczędź czas i pieniądze – zadzwoń pod nr 797-144-700

Zobacz opinie naszych klientów: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Dane kontaktowe, Formularz kontaktowy

RACHTRANS SP. Z O.O. - LawetaPomoc.pl
41-205 Sosnowiec, ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 201/7
kom: 797 144 700, 780 065 065
email: biuro@lawetapomoc.pl

Szeroki zakres usług od pomocy drogowej, poprzez awaryjne odpalanie samochodów, dostawy paliwa po wynajem samochodów z OC sprawcy jak również wynajem lawet. W ofercie wynajmu pojazdów z OC sprawcy posiadamy szeroki wybór samochodów każdej klasy, jak również busy 9-osobowe i auta dostawcze.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez poniższy formularz, odpowiemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe.